NANOBIOTIC SILVER Spray (aXonnite) - 100 ml.

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena brutto 38,13 zł

Polecamy Państwu NANOBIOTIC SILVER Spray, który jest innowacyjnym preparatem ze srebrem aXonnite. Srebro jeszcze w większym stopniu niż złoto wykazuje dobroczynne działanie na organizm człowieka. NANOBIOTIC SILVER zapewnia regenerację, pielęgnację i ochronę antybakteryjną skóry. Ma też właściwości silnie łagodzące. Produkt ten umieszczono w opakowaniu ułatwiającym aplikację i dozowanie.

Nanobiotic silver spray to Twoja skóra bez bakterii w jednej chwili!

Preparaty Nanobiotic wykonane są w unikalnej technologii aXonnite, która gwarantuje ich skuteczność. To dzięki niej powstają niejonowe nanocząstki srebra, złota i miedzi w nanorozmiarach. To znaczy, że powierzchnia ich oddziaływania na mikroorganizmy jest olbrzymia, a tym samym większa i skuteczniejsza.

Srebro wykazuje szczególnie silne właściwości antybakteryjne i antywirusowe. Zapobiega również rozwojowi pleśni i grzybów, działa przeciwzapalnie i kojąco.

Nanocząstki złota (aXonnite Gold), srebra (aXonnite Silver), miedzi (aXonnite Copper) to niejonowe cząstki pozyskiwane z najczystszego kruszcu metalu (99,99% czystości). Osiągają wielkość od 2 do 8 nanometrów i dzięki tak wielkiemu rozdrobnieniu, wykazują niezwykle silne właściwości:

 • antybakteryjne,
 • antywirusowe,
 • przeciwgrzybicze,
 • regeneracyjne,
 • kojące i łagodzące.

Badania nanocząstek aXonnite wykazały, że ich kształt, rozmiar i właściwości fizykochemiczne są optymalne dla osiągnięcia najwyższej skuteczności w działaniu antymikrobowym. Ich sztandarowe cechy to:

 • neutralność chemiczna - co oznacza, że nie wchodzą w reakcje ze związkami chemicznymi z otoczenia, np. kosmetykami, detergentami, a więc nie wywołują reakcji alergicznych,
 • czystość chemiczna - pozbawione zanieczyszczeń chemicznych z uwagi na fizyczny proces wytwarzania,
 • odporność na promieniowanie UV, dlatego nie powodują przebarwień na skórze i mogą być przechowywane w przezroczystych butelkach,
 • wysoka skuteczność dzięki dużej powierzchni czynnej, przez co niezwykle małe ilości nanocząsteczek wykazują bardzo silne działanie regenerujące i antybakteryjne,
 • wysoka trwałość - działanie nie maleje z upływem czasu mimo zmiennych warunków termiczno-wilgotnościowych,
 • preparat jest bezpieczny w stosowaniu dla ludzi i zwierząt.

Producent: Nano-Tech

Kraj producenta: Polska

Objętość opakowania: 100 ml

Przed użyciem wstrząsnąć.

Produkt zawiera nanocząstki aXonnite wytwarzane zgodnie z normą dla wyrobów medycznych ISO 13485.

Nanobiotic silver spray to ukojenie dla podrażnionej i chorej skóry!

Firma PHU AKA jest dystrybutorem hurtowym producenta: firmy Nano -Tech.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Powiązane produkty