NANOCLEAN N6 - środek do mycia powierzchni z tworzyw sztucznych ze srebrem i miedzią (aXonnite) - 500 ml.

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena brutto 9,80 zł

Polecamy Państwu NANOCLEAN N6 - środek przeznaczony do mycia powierzchni z tworzyw sztucznych (np. inkubatorów, sprzętu medycznego, blatów, komputerów) oraz szkła (np. szklanych ścian, drzwi, przepierzeń). NANOCLEAN N6 został wykonany w unikalnej, strzeżonej patentem, nanotechnologii Ag-Cu (zawiera niejonowe nanocząstki srebra i miedzi).

Sprzątanie z NANOCLEAN to prawdziwa przyjemność!

NANOCLEAN N6 szybko i dokładnie usuwa zabrudzenia. Pozostawia czyste i lśniące powierzchnie bez smug oraz przyjemny zapach. Dzięki zjawisku pozostawania nanocząstek Ag-Cu na czyszczonej powierzchni, regularne stosowanie preparatu zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów na tych powierzchniach.

Wartość pH – 10,3

Nanocząstki srebra (aXonnite Silver) i miedzi (aXonnite Copper) to niejonowe cząstki pozyskiwane z najczystszego kruszcu metalu (99,99% czystości). Osiągają wielkość od 2 do 8 nanometrów i dzięki tak wielkiemu rozdrobnieniu wykazują niezwykle silne właściwości:

  • antybakteryjne,
  • antywirusowe,
  • przeciwgrzybicze,

Badania nanocząstek aXonnite wykazały, że ich kształt, rozmiar i właściwości fizykochemiczne są optymalne dla osiągnięcia najwyższej skuteczności w działaniu antymikrobowym. Ich sztandarowe cechy to:

  • neutralność chemiczna - co oznacza, że nie wchodzą w reakcje ze związkami chemicznymi z otoczenia, np. kosmetykami, detergentami, a więc nie wywołują reakcji alergicznych,
  • czystość chemiczna - pozbawione zanieczyszczeń chemicznych z uwagi na fizyczny proces wytwarzania,
  • odporność na promieniowanie UV, dlatego nie powodują przebarwień na skórze i mogą być przechowywane w przezroczystych butelkach,
  • wysoka skuteczność dzięki dużej powierzchni czynnej, przez co niezwykle małe ilości nanocząsteczek wykazują bardzo silne działanie regenerujące i antybakteryjne,
  • wysoka trwałość - działanie nie maleje z upływem czasu mimo zmiennych warunków termiczno-wilgotnościowych,
  • preparat jest bezpieczny w stosowaniu dla ludzi i zwierząt.

Producent: Nano-Tech

Kraj producenta: Polska

Pojemność opakowania: 500 ml

Produkt ze spryskiwaczem.

Sposób użycia: Rozpylić płyn na czyszczoną powierzchnię, a następnie wytrzeć do sucha.

Polecamy Państwu NANOCLEAN N6, który pomoże Państwu w perfekcyjnym sprzątaniu i utrzymaniu w czystości czyszczonych powierzchni!

Firma PHU AKA jest dystrybutorem hurtowym producenta: firmy Nano -Tech.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Powiązane produkty