Naturalny olejek eteryczny EUKALIPTUSOWY, 7 ml.

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena brutto 12,20 zł

Naturalny olejek eteryczny eukaliptusowy jest jednym z najpopularniejszych olejków eterycznych. Pozyskuje się go poprzez destylację liści eukaliptusa parą wodną. Drzewo eukaliptus należy do rodziny mirtowatych i jest jednym z najwyższych drzew na świecie. Olejek eukaliptusowy ma szerokie zastosowanie w kosmetyce i medycynie naturalnej.

OPIS
Olejek eukaliptusowy wykazuje silne działanie antyseptyczne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Używany w płynach do ust, odświeża oddech. W aromaterapii stosowany jest przede wszystkim w infekcjach górnych dróg oddechowych. Ułatwia oddychanie, jest bardzo pomocny przy przeziębieniu, infekcjach gardła, grypie. Dodatkowo pobudza krążenie, dodaje energii oraz łagodzi stany zapalne.

Może być używany w kominkach i dyfuzorach do olejków eterycznych.

SKŁADNIKI
Skład INCI: Ingredients (Składniki): Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Limonene*

*składnik naturalny olejku eterycznego, zamieszczony w wykazie INCI zgodnie z wymogami załącznika nr III do rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 (potencjalne alergeny)

UWAGA
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować nierozcieńczonego produktu bezpośrednio na skórę. Unikać kontaktu z oczami.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci w buteleczkach z ciemnego szkła, w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła, aby jak najdłużej zachowały swoje dobroczynne właściwości.

Pojemność: 7 ml
Producent: Avicenna Oil
Kraj pochodzenia: Polska

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Powiązane produkty