Suplement diety SPORT BIO - Koncentrat napoju probiotycznego 500ml

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena brutto 59,99 zł

Bezglutenowy suplement diety dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej w postaci koncentratu probiotycznego.

Koncentrat suplementu diety Sport to preparat probiotyczny w formie płynnej uzyskiwany w procesie fermentacji probiotycznej flory bakteryjnej.

Suplement diety, przeznaczony dla sportowców w trakcie terapii probiotycznej, mającej na celu odbudowanie prozdrowotnego składu mikrobiomu sprzyjającemu utrzymaniu wysokiej formy oraz zdrowia.

Produkt wykazuje silne działanie w trakcie terapii probiotycznej, aktywujące system obronny organizmu w przypadku zaburzeń spowodowanych intensywnym treningiem, wzmożonym wysiłkiem, złym odżywianiem, zakażeniami układu pokarmowego, stanem dysbiozy jelit, przewlekłymi chorobami autoimmunologicznymi, systematycznym stosowaniem silnych antybiotyków i leków niesteroidowych, silną radioterapią i chemioterapią.

Koncentrat jest w pełni bezpiecznym produktem, zalecanym w przypadku alergii lub/i nietolerancji na GLUTEN, KAZEINĘ lub LAKTOZĘ.

PROBIOTYK SPORT charakteryzuje się min.: wysokim potencjałem witalności biologicznej i gotowością, znajdujących się w nim szczepów bakterii, do natychmiastowego zasiedlania całej przestrzeni jelit, znaczną zdolnością adhezji do ich nabłonka. Jest to ściśle związane z faktem zawarcia w preparacie swoistego konsorcjum szczepów bakterii probiotycznych, które poddane długotrwałemu procesowi fermentacji (hodowli) aktywują swą naturalną witalność, właściwości symbiotyczne i synergiczne oraz zdolność do przetrwania w stresowym środowisku przestrzeni żołądka i początkowego odcinka jelita cienkiego. W tym samym czasie produkują one bioaktywne, prozdrowotne metabolity, w tym: związki antyseptyczne, kwasy organiczne, mikroelementy, witaminy oraz antyoksydanty, wspierające odbudowę prozdrowotnego składu mikroflory jelitowej człowieka.

Skład:

zawiera żywe i aktywne szczepy bakterii probiotycznych* oraz ich metabolity, w tym: witaminy, minerały, kwasy organiczne, enzymy, antyoksydanty oraz związki antyseptyczne.

Sposób dawkowania:

Dorośli:10-15 ml (2-3 łyżeczki) 3 razy dziennie rozcieńczone z ok. 100 ml wody lub z innym chłodnym napojem. Dzieci powyżej 3 roku życia: 5 ml (1 łyżeczka) 3 razy dziennie rozcieńczone z 50 ml wody lub z innym chłodnym napojem

Pojemność:

500 ml – ok. 50 porcji

Sposób przechowywania:

Przechowywać w miejscu chłodnym i przyciemnionym (optimum 8-24oC). Nakrętkę dobrze dokręcać.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Sposób użycia:

Przed otwarciem butelki zawartość lekko wstrząsnąć.Po otwarciu spożyć w ciągu 30 dni.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Powiązane produkty