ERYTRYTOL puder 250 g

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena brutto 16,30 zł

Miłośnikom diety ketogenicznej i odchudzania oferujemy erytrytol w pudrze, w opakowaniach 250 g. Erytrytol w pudrze jest podstawowym składnikiem niskokalorycznych i niskowęglowodanowych ciast i słodyczy. Dzięki niemu nie tracisz słodkiego smaku potraw.

 Dla wszystkich miłośników słodkich smaków, którzy jednak nie chcą, czy też nie mogą spożywać cukru, mamy świetną propozycję - erytrytol. Jest to związek chemiczny, który nadaje potrawom wyśmienity smak, a przy tym nie zwiększa ich kaloryczności. Można ten produkt wykorzystywać do produkcji ciast, deserów oraz jako słodzik do napojów zimnych i gorących.

Erytrol to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które dbają o linię, chcą być fit bądź ze względów zdrowotnych ograniczają spożycie tradycyjnego cukru. Nadaje się dla diabetyków, ponieważ ma zerowy indeks glikemiczny. Nie powoduje też próchnicy, jest neutralny dla zębów, mogą go spożywać nawet dzieci.

 

• Produkt najwyższej jakości.
• Bardzo dobre własności organoleptyczne i smakowe. Doskonały do do zastosowań kulinarnych wyrobów i bezpośredniego spożycia.
• Wolny od GMO (niezależna międzynarodowa certyfikacja). 
• Certyfikaty produktu potwierdzają najwyższą jakość zgodnie ze standaryzacją europejską.
• Producent ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w technologiach produkcji substancji słodzących.

Kraj pochodzenia: Chiny

 

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Powiązane produkty