Oliwa z oliwek Volante 500 ml

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena brutto 29,00 zł

Zachęcamy cię do zakupu oryginalnej hiszpańskiej oliwy Volante. Dzięki niej wprowadzisz nutę klimatu śródziemnomorskiego do swojej kuchni. Przygotujesz przy jej pomocy dania gotowe, smażone i pieczone, a także wzbogacisz smak sałatek. Nie jest to zwykły produkt, lecz limitowana seria, odznaczająca się nie tylko walorami dla podniebienia, ale także koncentracją składników odżywczych. Tłoczenie na zimno w krótkim czasie po zbiorze pozwala wszystko, co w oliwkach najlepszego, zamknąć w poręcznej, półlitrowej butelce.

Oliwa Volante dostarczy ci energii niezbędnej do skutecznego działania. Jest to produkt niezastąpiony dla osób na diecie ketogenicznej, a także wszystkich, którym zależy na zdrowym, racjonalnym odżywianiu. Odznacza się łagodnym smakiem i zapachem, dlatego jest bardzo uniwersalna i ma szerokie spectrum zastosowań. Wprowadź do swojej kuchni hiszpańskie akcenty, a przekonasz się, że dania staną się smaczniejsze i bardziej wartościowe. Zapraszamy na zakupy do sklepu AKA - miejsca wypełnionego zdrową żywnością.


Oliwa Volante Natural Extra Virgin - Prawdziwa Hiszpańska oliwa z oliwek Extra Virgin.

- Tłoczona w niskiej temperaturze

- Posiada łagodny smak i aromat, z owocową nutą

- Doskonałe źródło witamin, antyoksydantów oraz zdrowych kwasów tłuszczowych

- Wyprodukowana w limitowanej ilości.

Nasze oliwki rosną na słonecznych wzgórzach Hiszpanii, gdzie pielęgnowane są wedługwiedzy przxekazywanej od pokoleń. Tłoczenie oliwy odbywa się w czasie mniejszym niż 6 godzin od zebrania, za pomocą środków mechanicznych, co gwarantuje zachowanie nie tylko walorów smakowych, ale także witamin A, D, E, K oraz naturalnych antyoksydantów. Smak oliwy jest niezwykle łagodny, a jego aromat przywodzi na myśl słońce i zapach gajów oliwnych.

Nasza oliwa ma kolor jasno zielony, charakteryzuje się łagodnym smakiem i aromatem, z nutą owocową. Dobrze komponuje się z potrawami wszelkiego typu.

Kwasowość oliwy czyli procent wolnych kwasów tłuszczowych to tylko 0,15%. Najwyższej jakośći oliwy z oliwek muszą zawierać kwasowość poniżej 0,8%. Oliwa Volante zdecydowanie przewyższa tę regulację!

Volante to oliwa z jednego gatunku i jednej odmiany o ustandaryzowanym naturalnym smaku. Gwarantujemy, że nasza oliwa nie jest mieszana z oliwą z różnych gajó ani z innymi odmianami oliwek dzięki czemu uzyskujemy doskonałej jakości produkt końcowy.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.