Dla hurtowni i sklepów

Jesteśmy producentem słodyczy ksylitolowych, dostawcą ksylitolu w ilościach hurtowych - mały, średni, duży hurt oraz ilości paletowe i kontenery. Jesteśmy ponadto dystrybutorem hurtowym wszystkich produktów, które można znaleźć na naszych stronach. Oprócz ksylitolu DANISCO i marki AKA  polecamy wyroby Joy Day, Plamil, Nanotech, Hempoland, konfitury Pięć Przemian, Limba, Biamar,  CD Miody, Xylimax, Veggiebel i inne.  

Nasze produkty i ksylitol łatwo znajdziecie w tzw. sklepach ze zdrową żywnością, zielarniach, aptekach oraz w sklepach spożywczych które mają półki ze zdrową żywnością. Nasz towar dociera tam bezpośrednio od nas lub poprzez zaprzyjaźnione hurtownie.

Markę PHU AKA zbudowaliśmy dzięki zaangażowaniu sklepów i hurtowni w sprzedaż i promocję naszych produktów. Współpracującym z nami firmom staramy się zapewnić możliwie najlepsze warunki współpracy, a towar dostarczać tak szybko, jak to możlwe. Również w sklepie internetowym nie konkurujemy z naszymi dystrybutorami.

Zamówienia złożone do godziny 13ej są dostarczane do Państwa kurierem DPD w dniu następnym. Zamówienia paletowe zazwyczaj wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Zamówienia dla sklepów i hurtowni pod nr tel. 607 203 868 .  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawie warunków handlowych oraz oferty prosimy o e-mail lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Prosimy o podanie nr NIP, telefonu kontaktowego oraz adresu email. Do grona naszych klientów można dołączyć praktycznie od razu, a pierwsze zamówienie otrzymać po 24 godzinach.