NANOBIOTIC GOLD - 150 ml Spray (aXonnite).

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena brutto 77,99 zł

NANOBIOTIC GOLD to odbudowujący, oczyszczający i pielęgnujący preparat z nanozłotem, wykonany w nowoczesnej technologii aXonnite, w atrakcyjnym opakowaniu, które umożliwia łatwą aplikację. Łagodnego, a skutecznego NANOBIOTIC GOLD mogą używać osoby z problemami alergicznymi.

NANOBIOTIC GOLD jest wyrobem medycznym.

Nanobiotic gold to preparat nowoczesny, praktyczny i wydajny.

Działanie Nanobiotic Gold: Nanobiotic Gold działa przede wszystkim regenerująco. Złoto pobudza odbudowę włókien kolagenowych, przywracając jędrność i elastyczność skóry. Cząsteczki złota aXonnite pielęgnują skórę oraz łagodzą jej podrażnienia. Dzięki swym właściwościom kojącym są szczególnie skuteczne po zabiegach kosmetycznych, zwłaszcza dla skóry wrażliwej i alergicznej.

Preparaty Nanobiotic wykonane są w unikalnej technologii aXonnite, która gwarantuje ich skuteczność. To dzięki niej powstają niejonowe nanocząstki srebra, złota i miedzi w nanorozmiarach. To znaczy, że powierzchnia ich oddziaływania na mikroorganizmy jest olbrzymia, a tym samym większa i skuteczniejsza.

Złoto wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne. Jego największą zaletą jest zdolność do stymulacji wzrostu komórek oraz pobudzania procesów regeneracyjnych w organizmie.

Nanocząstki złota (aXonnite Gold), srebra (aXonnite Silver), miedzi (aXonnite Copper) to niejonowe cząstki pozyskiwane z najczystszego kruszcu metalu (99,99% czystości). Osiągają wielkość od 2 do 8 nanometrów i dzięki tak wielkiemu rozdrobnieniu wykazują niezwykle silne właściwości:

 • antybakteryjne,
 • antywirusowe,
 • przeciwgrzybicze,
 • regeneracyjne,
 • kojące i łagodzące.

Badania nanocząstek aXonnite wykazały, że ich kształt, rozmiar i właściwości fizykochemiczne są optymalne dla osiągnięcia najwyższej skuteczności w działaniu antymikrobowym. Ich sztandarowe cechy to:

 • neutralność chemiczna - co oznacza, że nie wchodzą w reakcje ze związkami chemicznymi z otoczenia, np. kosmetykami, detergentami, a więc nie wywołują reakcji alergicznych,
 • czystość chemiczna - pozbawione zanieczyszczeń chemicznych z uwagi na fizyczny proces wytwarzania,
 • odporność na promieniowanie UV, dlatego nie powodują przebarwień na skórze i mogą być przechowywane w przezroczystych butelkach,
 • wysoka skuteczność dzięki dużej powierzchni czynnej, przez co niezwykle małe ilości nanocząsteczek wykazują bardzo silne działanie regenerujące i antybakteryjne
 • wysoka trwałość - działanie nie maleje z upływem czasu mimo zmiennych warunków termiczno-wilgotnościowych,
 • preparat bezpieczny w stosowaniu dla ludzi i zwierząt.

Producent: Nano-Tech

Kraj producenta: Polska

Objętość opakowania: 150 ml

Stosowanie Nanobiotic Gold: nanosić na oczyszczoną skórę 2-3 razy dziennie, również w trakcie i po zabiegach pielęgnacyjnych.

Przed użyciem wstrząsnąć.

Produkt zawiera nanocząstki aXonnite wytwarzane zgodnie z normą dla wyrobów medycznych ISO 13485.

NANOBIOTIC GOLD przywróci jędrność Twojej skórze!

Firma PHU AKA jest dystrybutorem hurtowym producenta: firmy Nano -Tech.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Powiązane produkty